WATER WORLDS

Mając na uwadze fakt stałego rozwoju branży turystycznej oraz rosnące zapotrzebowanie na różnorodne formy spędzania czasu wolnego, stworzyliśmy serial budowy odcinków Obiektów Strefy Czasu Wolnego – “Water Worlds – Żródło pozytywnych emocji”. Obiekty mają charakter edukacyjny i poznawczy, a każdy z nich poświęcony jest innemu zakątkowi Ziemi. Unikatowy charakter każdej koncepcji umożliwia zwiedzającym ekscytującą podróż po wodnych światach Ziemi i kontakt z rzadkimi okazami tamtejszej fauny i flory, zapewniając Gościom całoroczną rozrywkę i źródło pozytywnych emocji.

Odcinki serialu „Water Worlds” są także odpowiedzią na rosnące zapotrzebowanie na obiekty spędzania czasu wolnego przez całe rodziny oraz potrzebę wzmocnienia atrakcyjności turystycznej dużych miast i aglomeracji, mając pozytywny wpływ na rozwój całego przemysłu turystycznego w mieście

Odcinki serialu WATER WORLDS

Spółka PFI Future S.A. jest właścicielem licencji na budowę oceanarium, które jako atrakcja turystyczna jest GWARANCJĄ SUKCESU KOMERCYJNEGO. Obiekty te  projektowane są dla liczby zwiedzających od 0,5 mln do maksymalnej frekwencji 4 mln osób rocznie i stanowią miejsce spędzania czasu wolnego dla mieszkańców oraz magnes przyciągający kolejne strumienie turystów do miasta.