NASZE INWESTYCJE

NAUTILUS GDAŃSK

Nowy Wielofunkcyjny Obiekt Spędzania Czasu Wolnego w Gdańsku. Przedstawiona przez PFI Future SA koncepcja obiektu wygrała konkurs na zagospodarowanie terenu znajdującego się przy Stadionie Energa Gdańsk. Obiekt przewiduje połączenie wielu stref takich jak: Oceanarium, Jaskinie 5d+, Egzotyczna Laguna, Pasaż gastronomiczny, Pasaż handlowy, Galeria Medyczna, Hotel Secret Continental. Inwestycja jest doskonałą odpowiedzią na obecne potrzeby turystyczne, rozrywkowe i edukacyjne. To obiekt, który szybko stanie się nowym silnikiem turystycznym miasta i największą atrakcją turystyczną polskiego wybrzeża.

galeria

film
(pełna wersja
z lektorem)

film
(zwiastun)

film
(wersja do MIPIM)

zostań naszym
Partnerem

NARODOWE FORUM MUZYKI

NMF to nowoczesna Sala koncertowa, mieszczącej się w centrum Wrocławia. Dedykowane dla tej Sali rozwiązania akustyczne oraz szerokie możliwości funkcjonalne podkreślają jej unikatowy charakter i pozwalają być jedną z najnowocześniejszych sal koncertowych w tej części świata. Realizacja tej unikatowej inwestycji była wielkim wyzwaniem inżynieryjnym i logistycznym. Generalny Wykonawca musiał zmierzyć się z wieloma trudnościami oraz wypracować szereg dedykowanych rozwiązań konstrukcyjnych, architektonicznych, akustycznych i instalacyjnych. Już obecnie NFM jest gospodarzem dolnośląskich, ogólnopolskich i europejskich inicjatyw kulturalnych.

    galeria

film

katalog

AFRYKARIUM-OCEANARIUM

To unikatowa inwestycja, która powstała na terenie wrocławskiego ogrodu zoologicznego, ma charakter pionierski na terenie całej Polski. Obiekt pod względem rozwiązań technologicznych i wizualnych jest pierwszym tego typu w Europie. Nowoczesny pawilon prezentuje faunę i florę wód afrykańskich.  Bez wątpienia obiekt Afrykarium-Oceanarium to sukces na płaszczyźnie koncepcyjnej i wykonawczej. Obiekt okazała się inwestycyjnym strzałem w 10! Szybko osiągnął ogromny sukces komercyjny i turystyczny. Coroczna, wysoka frekwencja uczyniła wrocławskie Afrykarium najbardziej popularną biletowaną atrakcją turystyczną w Polsce.

   galeria

film

katalog

STADION OLIMPIJSKI

Ten unikatowy i zabytkowy obiekt został poddany gruntownej modernizacji, z zachowaniem i pełną renowacją elementów zabytkowych. Obiekt został wyposażony w wysokiej jakości systemy elektroniczne, kontroli dostępu, p.poż., monitoringu, dzięki czemu spełnia obecnie wysokie standardy i wymagania prawne dla organizacji imprez masowych na nowoczesnych arenach sportowych. Obecnie obiekt jest wykorzystywany dla rozgrywek sportowych m.in. żużlowych, futbolu amerykańskiego, piłki nożnej. Był jednym z głównych obiektów Igrzysk Sportów Nieolimpijskich WORLD GAMES 2017.

    galeria

NICOLAS BUSINESS CENTER

Nicolas Business Center to nowoczesny 6 piętrowy budynek biurowy z własnym dużym parkingiem podziemnym. Centrum Biznesowe położone jest tuż przy Rynku. Skala, wyraźnie zdefiniowana forma i doskonała ekspozycja biurowca w znaczący sposób wpływają na jego rozpoznawalność i w sposób zdecydowany lokują obiekt w przestrzeni miasta. Budynek oferuje 10 500 m2 powierzchni biurowej do wynajęcia. Duże przeszklenia na poszczególnych kondygnacjach zapewniają doskonały dostęp światła naturalnego, a nowoczesna kompozycja elewacji kształtuje bardzo współczesny i dynamiczny obraz obiektu. Dzięki zaawansowanej technologicznie infrastrukturze budynek spełnia najwyższe współczesne standardy charakteryzujące nowoczesne powierzchni biurowe.

   galeria

film

katalog

CENTRUM HISTORII ZAJEZDNIA

Zajezdnia przy ul. Grabiszyńskiej we Wrocławiu to miejsce wyjątkowe. Niezwykły obiekt z końca XIX wieku był „świadkiem” skomplikowanej historii miasta, dlatego jest idealnym miejscem, aby przedstawić powojenną historię Wrocławia (1945-2016).
Scenograficzna i interaktywna ekspozycja, jak również koncepcyjna wystawa zorganizowana na wzór miasta zapewniają, iż czas spędzony w tym miejscu dostarczy zwiedzającym wielu niesamowitych wrażeń, jak również zaspokoi potrzeby edukacyjne.
To doskonały przykład nowoczesnego muzeum i obiektu strefy czasu wolnego dla całej rodziny.

    galeria

film

katalog

KONTAKT

PFI FUTURE SA

ul. Św. Mikołaja 19         T: 71 712 73 00
50-128 Wrocław            E: biuro@pfi-future.eu
NIP 8982222030            Kap. zakładowy 37 456 800 zł