NIERUCHOMOŚCI
Nautilus I

NAUTILUS GDAŃSK, ETAP I (OCEANARIUM) – Gdańsk, Polska
PFI Future S.A. oferuje możliwość wspólnej inwestycji w unikatowy Obiekt Strefy Czasu Wolnego o ponadregionalnym znaczeniu, z wiodącą funkcją Oceanarium – Nautilus Gdańsk. Partner zyska możliwość inwestowania poprzez zaangażowanie kapitałowe w podmiot będący bezpośrednim udziałowcem w spółce celowej powołanej do realizacji inwestycji. To niezwykła szansa inwestycji w największą atrakcję turystyczną, jaka powstanie na polskim wybrzeżu.
Zapraszamy do zapoznania się z Memorandum Inwestycyjnym.

MEMORANDUM INWESTYCYJNE – pobierz

Nautilus II

NAUTILUS GDAŃSK, ETAP II (****HOTEL, EGZOTYCZNA LAGUNA, GALERIA MEDYCZNA) – Gdańsk, Polska
PFI Future S.A. oferuje możliwość wspólnej inwestycji w unikatowy Obiekt Strefy Czasu Wolnego o ponadregionalnym znaczeniu, z wiodącą funkcją Hotelu. Partner zyska możliwość inwestowania poprzez zaangażowanie kapitałowe w podmiot będący bezpośrednim udziałowcem w spółce celowej powołanej do realizacji inwestycji.
Zapraszamy do zapoznania się z Memorandum Inwestycyjnym.

MEMORANDUM INWESTYCYJNE – pobierz

Grafika-nieruchomosci-SZKLARSKA

BUDYNEK APARTAMENTOWY – Szklarska Poręba, Polska
Budynek z aktualnym pozwoleniem na budowę, kameralna inwestycja z 36 apartamentami wbudowanym garażem oraz strefa spa. Nieruchomość przeznaczona do sprzedaży z pozwoleniem, możliwość przejęcia umów rezerwacyjnych oraz umowy na projekt wykonawczy wraz nadzorem autorskim.
Zapraszamy na stronę inwestycji
www.gc-forestpark.pl

NBC salon

LOKAL USŁUGOWY – Wrocław, Polska – Oferta najmu  
Do wynajęcia lokal urządzony pod biuro sprzedaży, na parterze z witryna od ulicy Nowy Świat. Lokal o powierzchni 77,44 m2 w biurowcu Nicolas Business Center, budynek z 2016 r. z recepcją, ochroną, kontrolą dostępu i dużym parkingiem. Usytuowane w samym sercu Wrocławia, na rogu ulic Św. Mikołaja i Nowy Świat.

ZOBACZ PEŁNĄ OFERTĘ

NBC 1

NICOLAS BUSINESS CENTER – Wrocław, Polska – Oferta najmu  
Do wynajęcia powierzchnia biurowa 120-250 m2 na IV p. w biurowcu Nicolas Business Center. Nowoczesny budynek z 2016 r. z recepcją, ochroną, kontrola dostępu i dużym parkingiem, położony w centrum miasta. Klimatyzowane pomieszczenia biurowe do przearanżowania z podziałem na kilka pomieszczeń lub open space.

ZOBACZ PEŁNĄ OFERTĘ

NBC2

NICOLAS BUSINESS CENTER – Wrocław, Polska – Oferta najmu  
Do wynajęcia powierzchnia biurowa 59 m2 na II p. w biurowcu Nicolas Business Center. Nowoczesny budynek z 2016 r. z recepcją, ochroną, kontrola dostępu i dużym parkingiem, położony w centrum miasta. Klimatyzowane pomieszczenia biurowe do zaaranżowania z podziałem na kilka pomieszczeń lub open space.

ZOBACZ PEŁNĄ OFERTĘ

NBC2

NICOLAS BUSINESS CENTER – Wrocław, Polska – Oferta najmu  
Do wynajęcia powierzchnia biurowa 37 m2 na II p. w biurowcu Nicolas Business Center. Nowoczesny budynek z 2016 r. z recepcją, ochroną, kontrola dostępu i dużym parkingiem, położony w centrum miasta. Klimatyzowane pomieszczenia biurowe do zaaranżowania z podziałem na kilka pomieszczeń lub open space.

ZOBACZ PEŁNĄ OFERTĘ

KORBA-200x150

RESTAURACJA – Wrocław, Polska – Oferta najmu 
Do sprzedaży/wynajęcia budynek biurowy, parterowy, wolnostojący, gruntownie odremontowany. W budynku liczne pomieszczenia biurowe o powierzchniach od 15 do 40 m2, które można dowolnie zaaranżować, archiwum, serwerownia, sala konferencyjna, toalety, cześć socjalna z kuchnią. Wokół budynku pięknie utrzymana zieleń. Teren ogrodzony. Możliwość wydzielenia parkingu. Działka położona jest w atrakcyjnej lokalizacji, w samym centrum Wrocławia.

ZOBACZ PEŁNĄ OFERTĘ

Kominiarska biuro

BUDYNEK BIUROWY – Wrocław, Polska – Oferta sprzedaży/najmu 
Do sprzedaży/wynajęcia budynek biurowy, parterowy, wolnostojący, gruntownie odremontowany. W budynku liczne pomieszczenia biurowe o powierzchniach od 15 do 40 m2, które można dowolnie zaaranżować, archiwum, serwerownia, sala konferencyjna, toalety, cześć socjalna z kuchnią. Wokół budynku pięknie utrzymana zieleń. Teren ogrodzony. Możliwość wydzielenia parkingu. Działka położona jest w doskonałej lokalizacji Wrocławia zapewniającej szybki dostęp do Autostradowej Obwodnicy Wrocławia, Autostrady A4, Lotniska.

ZOBACZ OFERTĘ SPRZEDAŻY
ZOBACZ OFERTĘ WYNAJMU

Lotnicza - satelita (2)

POWIERZCHNIE I MAGAZYNY – Wrocław, Polska – Oferta najmu 
Do wynajęcia powierzchnia magazynowa lub teren zewnętrzny (częściowo utwardzony). Oferowana powierzchnia może być przeznaczona pod składowanie materiałów, sprzętu, floty samochodowej, centrum logistyczne. Działka położona jest w doskonałej lokalizacji Wrocławia zapwniającej szybki dostęp do Autostradowej Obwodnicy Wrocławia, Autostrady A4, Lotniska.

ZOBACZ PEŁNĄ OFERTĘ

Żeromskiego

LOKAL USŁUGOWY – Wrocław, Polska – Oferta sprzedaży/najmu 
Na sprzedaż/wynajem lokal usługowy o powierzchni 64,75 m2 usytuowany w nowo wybudowanej plombie przy ul. Żeromskiego 53 we Wrocławiu. Nieruchomość znajduje się na parterze, posiada dużą witrynę od strony ulicy do różnego rodzaju ekspozycji oraz wejście bezpośrednio z chodnika. Lokal może być wykorzystany pod działalność biurowa, usługowa jak i handlowa. Składa się z cześci handlowo-usługowej, zaplecza gospodarczo-socjalnego, łazienki z wc. Istnieje możliwość zakupu/wynajmu garażu oraz powiększenia powierzchni użytkowej lokalu nawet do 178 m2.

ZOBACZ OFERTĘ SPRZEDAŻY
ZOBACZ OFERTĘ WYNAJMU

dm1

BUDYNEK BIUROWY – Wrocław, Polska – Oferta sprzedaży 
Na sprzedaż budynek, aktualnie w 100% wynajęty, użytkowany jako budynek biurowy.
Roczne wpływy z najmu – ok 500 000 PLN.
Powierzchnia biurowa 900 m2, powierzchnia magazynowa (piwnice) 119 m2. Powierzchnia działki 0,0772 ha powierzchnia zabudowy 270 m2. Parking: 20 miejsc postojowych.
Miejscowy plan zagospodarowania dopuszcza: zabudowę mieszkaniową wielorodzinną, biura, hotele, poradnie medyczne, szpitale.

ZOBACZ PEŁNĄ OFERTĘ

dm p3

POWIERZCHNIE USŁUGOWE – Wrocław, Polska – Oferta sprzedaży 
Na sprzedaż 2 lokale usługowe w całości wynajęte dla przedszkola. Powierzchnia łączna lokali 239,88m2.
Roczne wpływy z najmu – 155 500 PLN. Umowa najmu obowiązuje do września 2022r.
W lokalach znajduje się 5 pomieszczeń na kondygnacji naziemnej. Lokale są w całości wykończone w i użytkowane na potrzeby funkcjonujacego przedszkola. Kazda sala zabaw ma bezpośrednie wejście do łazienki, dopasowane do najmłodszych dzieci.

ZOBACZ PEŁNĄ OFERTĘ

Gierałtów-www

DZIAŁKI BUDOWLANE – Niemcza, Polska – Oferta sprzedaży
Zachęcamy do zakupu atrakcyjnych działek budowlanych o powierzchniach od 2000
do 3568 m2 przeznaczonych pod zabudowę jednorodzinna. Do każdej działki przynależy ogród uprawowy o powierzchniach od 1262 do 1674 m2. Każda działka sprzedawana jest wraz z udziałem własnościowym w drodze i służebnością.

ZOBACZ PEŁNĄ OFERTĘ

N1

DOM JEDNORODZINNY – Niemcza, Polska – Oferta sprzedaży
Na sprzedaż dom z 2003 r., dwukondygnacyjny z poddaszem nieużytkowym, niepodpiwniczony. Dach wielospadowy pokryty dachówką ceramiczną. Działka posiada dostęp do drogi publicznej.

ZOBACZ PEŁNĄ OFERTĘ

Czeska foto

DOM JEDNORODZINNY – Wrocław, Polska – Oferta sprzedaży
Na sprzedaż dom w rozbudowie posadowiony na terenie historycznego układu urbanistycznego dzielnicy Różanka. Obejmuje działkę o powierzchni 1749m2, dom wolnostojący, wybudowany na początku lat 20-tych ubiegłego stulecia. W budynku zostało wykonanych wiele prac w celu rozbudowy i remontu istniejącego budynku: wymieniono dach, skuto zniszczony tynk na elewacji. Dla budynku opracowano pełen projekt budowlany wraz z wizualizacjami.

ZOBACZ PEŁNĄ OFERTĘ 

Grafika-nieruchomosci-ZABRZE

NIERUCHOMOŚĆ GRUNTOWA – Zabrze, Polska
Nieruchomość położona w rozwijającej się części Zabrza, w sąsiedztwie budynków biurowych oraz osiedli mieszkaniowych, w całości przeznaczona na sprzedaż. Bardzo dobre miejsce na mały kompleks usługowo-handlowy lub siedzibę firmy wraz terenem pod logistykę/magazyny.

ZOBACZ PEŁNĄ OFERTĘ

AG sail

BIUROWIEC ŻAGIEL – Gdańsk, Polska
ŻAGIEL  jest kolejną inwestycją, która ma powstać w gdańskiej Letnicy, w bliskim sąsiedztwie Stadionu Energa i powstającego Nautilsa Gdańsk. Zachęcamy do zapoznania się z materiałem inwestycyjnym przygotowanym przez naszego partnera Arenę Gdańsk.

MEMORANDUM INWESTYCYJNE – pobierz

Zabrze - oferta3

TERENY INWESTYCYJNE – Zabrze, Polska
Miasto Zabrze jest partnerem inwestycyjnym PFI Future S.A. na międzynarodowych targach MIPIM w Cannes.
W dostępnym do pobrania katalogu przedstawiamy kilka atrakcyjnych terenów inwestycyjnych oferowanych przez miasto, w tym jeden, na którym preferowana jest realizacja projektu ErgoCity.

KATALOG INFORMACYJNY – pobierz

oferta - Tomaszów3

TERENY INWESTYCYJNE – Tomaszów Mazowiecki, Polska
Tomaszów Mazowiecki jest partnerem inwestycyjnym PFI Future S.A. na międzynarodowych targach MIPIM w Cannes.
W dostępnym do pobrania katalogu przedstawiamy kilka atrakcyjnych terenów inwestycyjnych oferowanych przez miasto.

KATALOG INFORMACYJNY – pobierz