FINE FOOD

W wielofunkcyjnych obiektach spędzania czasu wolnego zapewniamy atrakcje różnego rodzaju. Jesteśmy przekonani, że również strefa gastronomiczna może być niezwykłym miejscem oferującym wyjątkowe doznania na płaszczyźnie kulinarnej.

W naszych obiektach, w zależności od ich lokalizacji i charakteru, funkcjonują restauracje pod marką „Laguna Bistro” i „Korba”.

Laguna Bistro

To nowocześnie zaaranżowana restauracja – z szeroką ofertą szybkich przekąsek, energetycznych śniadań, lunchów i obiadów, wzbogacone o aromatyczną kawę oraz wyśmienite wypieki – przygotowywane według domowych receptur.
Każda restauracja zlokalizowana jest w wyjątkowym miejscu np.: na pokładzie „wraku statku” z widokiem na baseny z kotikami afrykańskimi i pingwinami przylądkowymi, zapewniając w ten sposób dodatkowe atrakcje swoim klientom i niespotykaną atmosferę.

Korba

To unikatowe miejsce o charakterze restauracyjno – lunchowym. Wychodzi naprzeciw oczekiwaniom pracowników okolicznych biur, turystów, a także mieszkańców danego miasta korzystających chętnie z ofert gastronomii.

Subtelne smaki potraw i wypieków mają podkreślać wyjątkowy charakter wnętrza – niezobowiązujący, ale zarazem dopracowany w każdym szczególe. Przytulna i ciepła aranżacja, unikatowe detale, spójny i rozpoznawalny wizerunek marki w postaci stylowych dodatków według indywidualnego projektu – zapewniają komfort i dobre samopoczucie Gości. Lokal daje jednoznaczny sygnał dla odwiedzających, że panuje w nim szeroko rozpowszechniony styl kryjący się pod pojęciem „casual” – czyli gospodarze stawiają na swobodę, luz, wygodę i nieformalność.

Oferty dedykowane

Nasze restauracje zapewniają również możliwość organizowania zamkniętych eventów.
Bogata inwencja twórcza naszego doświadczonego zespołu gwarantuje również przygotowanie eleganckiej i wykwintnej oprawy kulinarnej dużego bankietu, kolacji firmowej w postaci „szwedzkich stołów” z finezyjnymi przysmakami kuchni polskiej lub tematycznej – spełniającymi wysokie oczekiwania najbardziej wymagających gustów. Proponujemy szeroki wachlarz potraw przekąskowych „finger food”, koktajlowych słodkości jako lekki przerywnik podczas konferencji, czy spotkania naukowego. Dla naszych klientów organizujemy również eventy, czy kolacje w wyjątkowych miejscach takich jak tunel wodny, w którym w otoczeniu rekinów, płaszczek i wielu gatunków ryb można przeżyć niezapomniany wieczór.
W okresie świąt Bożego Narodzenia organizujemy również wigilie służbowe.