NIERUCHOMOŚCI
Nautilus I

NAUTILUS GDAŃSK, ETAP I (OCEANARIUM) – Gdańsk, Polska
PFI Future S.A. oferuje możliwość wspólnej inwestycji w unikatowy Obiekt Strefy Czasu Wolnego o ponadregionalnym znaczeniu, z wiodącą funkcją Oceanarium – Nautilus Gdańsk. Partner zyska możliwość inwestowania poprzez zaangażowanie kapitałowe w podmiot będący bezpośrednim udziałowcem w spółce celowej powołanej do realizacji inwestycji. To niezwykła szansa inwestycji w największą atrakcję turystyczną, jaka powstanie na polskim wybrzeżu.
Zapraszamy do zapoznania się z Memorandum Inwestycyjnym.

MEMORANDUM INWESTYCYJNE – pobierz

Nautilus II

NAUTILUS GDAŃSK, ETAP II (****HOTEL, EGZOTYCZNA LAGUNA, GALERIA MEDYCZNA) – Gdańsk, Polska
PFI Future S.A. oferuje możliwość wspólnej inwestycji w unikatowy Obiekt Strefy Czasu Wolnego o ponadregionalnym znaczeniu, z wiodącą funkcją Hotelu. Partner zyska możliwość inwestowania poprzez zaangażowanie kapitałowe w podmiot będący bezpośrednim udziałowcem w spółce celowej powołanej do realizacji inwestycji.
Zapraszamy do zapoznania się z Memorandum Inwestycyjnym.

MEMORANDUM INWESTYCYJNE – pobierz

Grafika-nieruchomosci-SZKLARSKA

BUDYNEK APARTAMENTOWY – Szklarska Poręba, Polska
Budynek z aktualnym pozwoleniem na budowę, kameralna inwestycja z 36 apartamentami wbudowanym garażem oraz strefa spa. Nieruchomość przeznaczona do sprzedaży z pozwoleniem, możliwość przejęcia umów rezerwacyjnych oraz umowy na projekt wykonawczy wraz nadzorem autorskim. Inwestycja przygotowana do uruchomienia budowy.

KARTA INWESTYCJI – pobierz
APARTAMENTY FOREST PARK – pobierz katalog

Grafika-nieruchomosci-ZABRZE

POWIERZCHNIE USŁUGOWE – Zabrze, Polska
Nieruchomość położona w rozwijającej się części Zabrza, w sąsiedztwie budynków biurowych oraz osiedli mieszkaniowych, w całości przeznaczona na sprzedaż. Bardzo dobre miejsce na mały kompleks usługowo-handlowy lub siedzibę firmy wraz terenem pod logistykę/magazyny.

KARTA INWESTYCJI – pobierz

Grafika-nieruchomosci-KOMINIARSKA

OSIEDLE DOMKÓW JEDNORODZINNYCH – Wrocław, Polska
Nieruchomość z bezpośrednim dostępem do drogi publicznej, uzbrojona, z warunkami zabudowy na 22 domy w zabudowie bliźniaczej – wskaźnik zabudowy działki 35%. Położona jest na północy Wrocławia w odległości 3 min od Haston City Hotel, niedaleko Autostradowej Obwodnicy Wrocławia.

KARTA INWESTYCJI – pobierz

AG sail

BIUROWIEC ŻAGIEL – Gdańsk, Polska
ŻAGIEL  jest kolejną inwestycją, która ma powstać w gdańskiej Letnicy, w bliskim sąsiedztwie Stadionu Energa i powstającego Nautilsa Gdańsk. Zachęcamy do zapoznania się z materiałem inwestycyjnym przygotowanym przez naszego partnera Arenę Gdańsk.

MEMORANDUM INWESTYCYJNE – pobierz

Zabrze - oferta3

TERENY INWESTYCYJNE – Zabrze, Polska
Miasto Zabrze jest partnerem inwestycyjnym PFI Future S.A. na międzynarodowych targach MIPIM w Cannes.
W dostępnym do pobrania katalogu przedstawiamy kilka atrakcyjnych terenów inwestycyjnych oferowanych przez miasto, w tym jeden, na którym preferowana jest realizacja projektu ErgoCity.

KATALOG INFORMACYJNY – pobierz

Tomaszów2

TERENY INWESTYCYJNE – Tomaszów Mazowiecki, Polska
Tomaszów Mazowiecki jest partnerem inwestycyjnym PFI Future S.A. na międzynarodowych targach MIPIM w Cannes.
W dostępnym do pobrania katalogu przedstawiamy kilka atrakcyjnych terenów inwestycyjnych oferowanych przez miasto.

KATALOG INFORMACYJNY – pobierz