NIERUCHOMOŚCI
Nautilus I

NAUTILUS GDAŃSK, ETAP I (OCEANARIUM) – Gdańsk, Polska
PFI Future S.A. oferuje możliwość wspólnej inwestycji w unikatowy Obiekt Strefy Czasu Wolnego o ponadregionalnym znaczeniu, z wiodącą funkcją Oceanarium – Nautilus Gdańsk. Partner zyska możliwość inwestowania poprzez zaangażowanie kapitałowe w podmiot będący bezpośrednim udziałowcem w spółce celowej powołanej do realizacji inwestycji. To niezwykła szansa inwestycji w największą atrakcję turystyczną, jaka powstanie na polskim wybrzeżu.
Zapraszamy do zapoznania się z Memorandum Inwestycyjnym.

MEMORANDUM INWESTYCYJNE – pobierz

Nautilus II

NAUTILUS GDAŃSK, ETAP II (****HOTEL, EGZOTYCZNA LAGUNA, GALERIA MEDYCZNA) – Gdańsk, Polska
PFI Future S.A. oferuje możliwość wspólnej inwestycji w unikatowy Obiekt Strefy Czasu Wolnego o ponadregionalnym znaczeniu, z wiodącą funkcją Hotelu. Partner zyska możliwość inwestowania poprzez zaangażowanie kapitałowe w podmiot będący bezpośrednim udziałowcem w spółce celowej powołanej do realizacji inwestycji.
Zapraszamy do zapoznania się z Memorandum Inwestycyjnym.

MEMORANDUM INWESTYCYJNE – pobierz

Grafika-nieruchomosci-SZKLARSKA

BUDYNEK APARTAMENTOWY – Szklarska Poręba, Polska
Budynek z aktualnym pozwoleniem na budowę, kameralna inwestycja z 36 apartamentami wbudowanym garażem oraz strefa spa. Nieruchomość przeznaczona do sprzedaży z pozwoleniem, możliwość przejęcia umów rezerwacyjnych oraz umowy na projekt wykonawczy wraz nadzorem autorskim. Inwestycja przygotowana do uruchomienia budowy.

KARTA INWESTYCJI – pobierz
APARTAMENTY FOREST PARK – pobierz katalog

NBC2

NICOLAS BUSINESS CENTER – Wrocław, Polska – Oferta najmu  
Do wynajęcia powierzchnia biurowa 300 m2 na II p. w biurowcu Nicolas Business Center. Nowoczesny budynek z 2016 r. z recepcją, ochroną, kontrola dostępu i dużym parkingiem, położony w centrum miasta. Klimatyzowane pomieszczenia biurowe do zaaranżowania z podziałem na kilka pomieszczeń lub open space.

OFERTA NAJMU – pobierz

dm1

BUDYNEK BIUROWY – Wrocław, Polska – Oferta sprzedaży 
Na sprzedaż budynek, aktualnie w 100% wynajęty, użytkowany jako budynek biurowy.
Roczne wpływy z najmu – ok 500 000 PLN.
Powierzchnia biurowa 900 m2, powierzchnia magazynowa (piwnice) 119 m2. Powierzchnia działki 0,0772 ha powierzchnia zabudowy 270 m2. Parking: 20 miejsc postojowych.
Miejscowy plan zagospodarowania dopuszcza: zabudowę mieszkaniową wielorodzinną, biura, hotele, poradnie medyczne, szpitale.

OFERTA SPRZEDAŻY – pobierz

dm p3

POWIERZCHNIE USŁUGOWE – Wrocław, Polska – Oferta sprzedaży 
Na sprzedaż 2 lokale usługowe w całości wynajęte dla przedszkola. Powierzchnia łączna lokali 239,88m2.
Roczne wpływy z najmu – 155 500 PLN. Umowa najmu obowiązuje do września 2022r.
W lokalach znajduje się 5 pomieszczeń na kondygnacji naziemnej. Lokale są w całości wykończone w i użytkowane na potrzeby funkcjonujacego przedszkola. Kazda sala zabaw ma bezpośrednie wejście do łazienki, dopasowane do najmłodszych dzieci.

OFERTA SPRZEDAŻY – pobierz

N1

DOM JEDNORODZINNY – Niemcza, Polska – Oferta sprzedaży
Na sprzedaż dom z 2003 r., dwukondygnacyjny z poddaszem nieużytkowym, niepodpiwniczony. Dach wielospadowy pokryty dachówką ceramiczną. Działka posiada dostęp do drogi publicznej.

OFERTA SPRZEDAŻY – pobierz 
OPERAT SZACUNKOWY – pobierz

Czeska foto

DOM JEDNORODZINNY – Wrocław, Polska – Oferta sprzedaży
Na sprzedaż dom w rozbudowie posadowiony na terenie historycznego układu urbanistycznego dzielnicy Różanka. Obejmuje działkę o powierzchni 1749m2, dom wolnostojący, wybudowany na początku lat 20-tych ubiegłego stulecia. W budynku zostało wykonanych wiele prac w celu rozbudowy i remontu istniejącego budynku: wymieniono dach, skuto zniszczony tynk na elewacji. Dla budynku opracowano pełen projekt budowlany wraz z wizualizacjami.

OFERTA SPRZEDAŻY – pobierz 
MAPY, RZUTY, WIZUALIZACJE – pobierz

Grafika-nieruchomosci-ZABRZE

POWIERZCHNIE USŁUGOWE – Zabrze, Polska
Nieruchomość położona w rozwijającej się części Zabrza, w sąsiedztwie budynków biurowych oraz osiedli mieszkaniowych, w całości przeznaczona na sprzedaż. Bardzo dobre miejsce na mały kompleks usługowo-handlowy lub siedzibę firmy wraz terenem pod logistykę/magazyny.

KARTA INWESTYCJI – pobierz

Kominiarska - sprzedane

OSIEDLE DOMKÓW JEDNORODZINNYCH – Wrocław, Polska     SPRZEDANE!
Nieruchomość z bezpośrednim dostępem do drogi publicznej, uzbrojona, z warunkami zabudowy na 22 domy w zabudowie bliźniaczej – wskaźnik zabudowy działki 35%. Położona jest na północy Wrocławia w odległości 3 min od Haston City Hotel, niedaleko Autostradowej Obwodnicy Wrocławia.

KARTA INWESTYCJI – pobierz

AG sail

BIUROWIEC ŻAGIEL – Gdańsk, Polska
ŻAGIEL  jest kolejną inwestycją, która ma powstać w gdańskiej Letnicy, w bliskim sąsiedztwie Stadionu Energa i powstającego Nautilsa Gdańsk. Zachęcamy do zapoznania się z materiałem inwestycyjnym przygotowanym przez naszego partnera Arenę Gdańsk.

MEMORANDUM INWESTYCYJNE – pobierz

Zabrze - oferta3

TERENY INWESTYCYJNE – Zabrze, Polska
Miasto Zabrze jest partnerem inwestycyjnym PFI Future S.A. na międzynarodowych targach MIPIM w Cannes.
W dostępnym do pobrania katalogu przedstawiamy kilka atrakcyjnych terenów inwestycyjnych oferowanych przez miasto, w tym jeden, na którym preferowana jest realizacja projektu ErgoCity.

KATALOG INFORMACYJNY – pobierz

oferta - Tomaszów3

TERENY INWESTYCYJNE – Tomaszów Mazowiecki, Polska
Tomaszów Mazowiecki jest partnerem inwestycyjnym PFI Future S.A. na międzynarodowych targach MIPIM w Cannes.
W dostępnym do pobrania katalogu przedstawiamy kilka atrakcyjnych terenów inwestycyjnych oferowanych przez miasto.

KATALOG INFORMACYJNY – pobierz