Nautilus Gdańsk
Nautilus Gdańsk
Afrykarium
NFM
Nicolas Business Center
Stadion Olimpijski
PLANY INWESTYCYJNE

Obecnie PFI FUTURE S.A. prowadzi szeroko zakrojone działania inwestycyjne na terenie całego kraju. Podjęte zostały również rozmowy z kilkoma miastami europejskimi na temat realizacji dużych  projektów inwestycyjnych na ich terenie. Inwestycje te stanowią ogromny potencjał dla wielu Polskich firm z sektora usług i produkcji, a także są szansą na ich dalszy rozwój i umiędzynarodowienie swej działalności, co przyczyni się do wzmocnienia polskiego systemu podatkowego.

 

 

 

.

NASZE INWESTYCJE

NAUTILUS GDAŃSK

Nowy Wielofunkcyjny Obiekt Spędzania Czasu Wolnego w Gdańsku. Przedstawiona przez PFI Future SA koncepcja obiektu wygrała konkurs na zagospodarowanie terenu znajdującego się przy Stadionie Energa Gdańsk. Obiekt przewiduje połączenie wielu stref takich jak: Oceanarium, Jaskinie 5d+, Egzotyczna Laguna, Pasaż gastronomiczny, Pasaż handlowy, Galeria Medyczna, Hotel Secret Continental. Inwestycja jest doskonałą odpowiedzią na obecne potrzeby turystyczne, rozrywkowe i edukacyjne. To obiekt, który szybko stanie się nowym silnikiem turystycznym miasta i największą atrakcją turystyczną polskiego wybrzeża.

   galeria

film

film
(pełna wersja
z lektorem)

film

film
(zwiastun)

film

film
(wersja do MIPIM)

NARODOWE FORUM MUZYKI

NMF to nowoczesna Sala koncertowa, mieszczącej się w centrum Wrocławia. Dedykowane dla tej Sali rozwiązania akustyczne oraz szerokie możliwości funkcjonalne podkreślają jej unikatowy charakter i pozwalają być jedną z najnowocześniejszych sal koncertowych w tej części świata. Realizacja tej unikatowej inwestycji była wielkim wyzwaniem inżynieryjnym i logistycznym. Generalny Wykonawca musiał zmierzyć się z wieloma trudnościami oraz wypracować szereg dedykowanych rozwiązań konstrukcyjnych, architektonicznych, akustycznych i instalacyjnych. Już obecnie NFM jest gospodarzem dolnośląskich, ogólnopolskich i europejskich inicjatyw kulturalnych.

    galeria

film

film

pobierz

katalog

AFRYKARIUM-OCEANARIUM

To unikatowa inwestycja, która powstała na terenie wrocławskiego ogrodu zoologicznego, ma charakter pionierski na terenie całej Polski. Obiekt pod względem rozwiązań technologicznych i wizualnych jest pierwszym tego typu w Europie. Nowoczesny pawilon prezentuje faunę i florę wód afrykańskich.  Bez wątpienia obiekt Afrykarium-Oceanarium to sukces na płaszczyźnie koncepcyjnej i wykonawczej. Obiekt okazała się inwestycyjnym strzałem w 10! Szybko osiągnął ogromny sukces komercyjny i turystyczny. Coroczna, wysoka frekwencja uczyniła wrocławskie Afrykarium najbardziej popularną biletowaną atrakcją turystyczną w Polsce.

   galeria

film

film

pobierz

katalog

STADION OLIMPIJSKI

Ten unikatowy i zabytkowy obiekt został poddany gruntownej modernizacji, z zachowaniem i pełną renowacją elementów zabytkowych. Obiekt został wyposażony w wysokiej jakości systemy elektroniczne, kontroli dostępu, p.poż., monitoringu, dzięki czemu spełnia obecnie wysokie standardy i wymagania prawne dla organizacji imprez masowych na nowoczesnych arenach sportowych. Obecnie obiekt jest wykorzystywany dla rozgrywek sportowych m.in. żużlowych, futbolu amerykańskiego, piłki nożnej. Był jednym z głównych obiektów Igrzysk Sportów Nieolimpijskich WORLD GAMES 2017.

    galeria

NICOLAS BUSINESS CENTER

Nicolas Business Center to nowoczesny 6 piętrowy budynek biurowy z własnym dużym parkingiem podziemnym. Centrum Biznesowe położone jest tuż przy Rynku. Skala, wyraźnie zdefiniowana forma i doskonała ekspozycja biurowca w znaczący sposób wpływają na jego rozpoznawalność i w sposób zdecydowany lokują obiekt w przestrzeni miasta. Budynek oferuje 10 500 m2 powierzchni biurowej do wynajęcia. Duże przeszklenia na poszczególnych kondygnacjach zapewniają doskonały dostęp światła naturalnego, a nowoczesna kompozycja elewacji kształtuje bardzo współczesny i dynamiczny obraz obiektu. Dzięki zaawansowanej technologicznie infrastrukturze budynek spełnia najwyższe współczesne standardy charakteryzujące nowoczesne powierzchni biurowe.

   galeria

film

film

pobierz

katalog

KONTAKT

PFI FUTURE SA

ul. Św. Mikołaja 19         T: 71 712 73 00
50-128 Wrocław            E: biuro@pfi-future.eu
NIP 8982222030            Kap. zakładowy 37 456 800 zł